Сосна веймутова Мініма (Pinus strobus Minima)

2350,00
грн.
Сосна веймутова Мініма (Pinus strobus Minima)
Форма: - карликовий сорт хвойника з густою мальовничою кроною. Навіть дорослі екземпляри рослини більше нагадують чагарник, ніж дерево.
Розміри: Доросла Pinus strobus Minima в висоту не перевищує 1 метра. Діаметр дорослої подушковидної крони може досягати 1,5 метрів. Рослині не потрібно формуюча обрізка, так як річний приріст становить лише кілька сантиметрів.
Плоди: Вузькі і довгасті шишки завдовжки до 15 см згруповані по 2-3 штуки на кінчиках гілок. На етапі дозрівання мають яскраво-зелене забарвлення, у міру дозрівання стають попелясто-коричневими.
Догляд за рослиною: Доросла сосна Minima стійка до посухи, але молодим рослинам необхідний помірний полив без перезволоження. Грунт: в пристовбурних колах слід регулярно рихлити і мульчувати торфом, тирсою або корою на висоту до 15 см. Для формування крони досить восени і навесні виламувати ростові бруньки на кінчиках гілок.
Морозостійкість: Сосна Веймутова Мініма згідно заявленим сортовим характеристикам відноситься до кліматичної зоні USDA 4 (до -37⁰C). Доросле дерево добре переносить зниження температур і здатне зимувати без укриття на всій території України. Для укриття молодих саджанців в перший рік після посадки краще купити неткане полотно.
Використання в ландшафтному дизайні: Сосна сорту Мініма відмінно виглядає в альпінаріях, в японських або вересових садах, а також в якості солітера на тлі смарагдового газону. Не бажана посадка поблизу ягідних кущів через небезпеку появи грибкових захворювань. Прекрасно сусідить з іншими карликовими і грунтовкривниминими рослинами, створюючи ефект куточка живої природи.