Сніжноягідник Хенаульта Хенкок (Symphoricarpos chenaultii Hancock)

250,00
грн.
Форма: листяний кущ з широко розпростертою формою крони, довгими, сланкими і дугоподібно вигнутими пагонами, які можуть пускати нове коріння при зіткненні з землею. Завдяки здатності добре гілкуватися, він забезпечує утворення густого куща знизу доверху і формує щільний, однорідний килим.
Швидкість зростання/висота: середньо рослий, висота дорослої рослини від 0,5 до 1 м. Діаметр крони до 1,5 м. Живуть в перебігу 20 років.
Листя: невеликі 1-5 см, світло-зелені протягом усього сезону, еліптичні, зберігаються на рослині до пізньої осені.
Квітки: квітне в червні-липні дрібними рожевими дзвоникоподібними квітами, утворюючи суцвіття. Квітки розташовані в пазухах листків і на кінцях пагонів. Також квіточки сніжноягідника люблять відвідувати бджоли, що вельми корисно для Вашого саду.
Плоди: кулясті, рожево-червоні, коралові ягоди, розміром 1-2 см, дозрівають у вересні. Ефектні ягоди зберігаються всю зиму, забезпечуючи яскравість фарб у Вашому саду навіть взимку, є ласощами для птахів. Плоди злегка отруйні для людини, можуть викликати легкий розлад шлунку при попаданні в організм. Але 3-4 ягоди не заподіють ніякої шкоди.
Ставлення до світла: тіньовитривалий, але краще росте на сонячних місцях або в невеликій півтіні.
Ґрунт: невимогливий, виносить будь-які види ґрунтів від сухих до вологих, садові, кам'янисті, а також бідні поживними речовинами. Переносить посуху і засолення.
Морозостійкість: добре зимує під снігом.
Переваги: сніжноягідник посухостійкий, пило та газовитривалий, вимогливий до родючості ґрунту, декоративний. Добре росте як на світлі, так і в затіненні. Має яскраве осіннє забарвлення.
Кліматична зона: 4-6 морозостійкий на території всієї України при елементарному догляді (прополка, добриво, полив)
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Заповніть форму
Імя
Телефон
Коментар
Я підтверджую, що ознайомлений з умовами доставки