Органічні добрива.

Однак є ряд проблем, з якими зустрічаються початківці садівники використовуючи органічні добрива: по-перше - грибкові захворювання. По-друге, неправильні пропорції розведення - що може спалити коріння. По-третє, перенасичення органікою наповнює квіти нітратами, чим завдає великої шкоди цвітінню, а у випадку із плодовими робить плоди неїстівними. До того ж тривалість підготовки таких добрив, іноді призводить до того, що в них заводяться паразити які можуть заподіяти шкоду рослинам.
Види органічних добрив (wikipedia):
Мінеральні добрива

Не забувайте, що яким би добриво не було - сухим або рідким, обов'язково зволожите землю, перш ніж його засипати. В іншому випадку ви обпечете коріння. Обов'язково дотримуйтеся правильного дозування - перестаравшись з добривом - ви вб'єте рослину.
Мінеральні добрива (wikipedia)
- Азотні добрива
- Фосфорні добрива
- Фосфоритна мука
- Суперфосфат
- Інші фосфорні добрива
- Калійні добрива
- Хлорид калію (КCl)
- Сульфат калію (K2SO4)
- Калімагнезія (K2SO4*MgSO4)
- Комплексні добрива
- Аммофос
- Калійна селітра
- Нітрофос
- Нітроаммофос
- Нітрофоска
- Нітроаммофоска
Також зверніть увагу на органомінеральні комплекси, на основі біогумусу, вони без шкідливих запахів, не приваблюють шкідників і прості в розведенні з водою.
Домашні методи


Варто пам'ятати, що підгодівля - це не панацея від усіх захворювань вашої розсади. Забезпечте їм необхідні умови згідно їх виду та сорту. Підберіть правильне освітлення, комфортну температуру і прийнятний рівень вологості. В такому випадку, в комплексі з добривами - ваші рослини будуть здоровими та квітучими дуже довго.