Ботаніка

ББОРОТЬБА З ВІРУСОМ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛАДАННИКА ШАВЛІЄЛИСТНОГО

Лабораторія експериментальної вірусології НДІ епідеміології та мікробіології ім. Пастера досліджувала Ладанник шавлієлистний (лат. Cistus salviifolius).
Джерело ab-news.ru (посилання)


Ретельно вивчивши результати своїх же досліджень, вчені НДІ епідеміології та мікробіології ім. Пастера прийшли до висновку, що екстракти даної рослини, надають профілактичну дію, що допомагає організму людини боротися з респіраторними вірусними збудниками.


Механізм дії заснований на блокуванні зв'язування вірусу з клітинами організму, що перешкоджає його подальшому поширенню.


Тобто в теорії, випивши екстракт ладаннику перед прогулянкою в метро або в інше людне місце, ви істотно зміцнюєте свій біологічний захист і шанси на здорове життя, однак не варто забувати і про запобіжні заходи (маска, антисептик, рукавички).


Фахівці відзначають, що завдяки такому механізму препарати на основі ладаннику особливо ефективні для профілактики в тих випадках, коли неможливо в повній мірі дотримуватися соціальної дистанції в період підвищеної епідеміологічної небезпеки.
«Препарати на основі екстракту ладаннику шавлієлистного можуть використовуватися, як додаткові засоби профілактики вірусних захворювань, включаючи грип та ГРВІ, в період підвищеної епідеміологічної небезпеки, особливо в тих випадках, коли немає можливості дотримання соціальної дистанції в замкнутих багатолюдних просторах.


Увага! Ніякий екстракт не гарантує вам повноцінного захисту від коронавируса! Як не крути, а усі ми сьогодні постійно ризикуємо і зменшуємо свої шанси на зараження будь-якими доступними методами, адже кожен може убезпечити # nbsp; себе самостійно. Почніть з самого себе і вашої родини, не дайте Вас заразити!


В іншому дослідженні від ФГБУ «Науково-дослідний інститут грипу» Міністерства охорони здоров'я, відзначено, що препарати на основі ладанник шалфеелістного також здатні благотворно вплинути на легені при гострій стадії грипозної пневмонії у лабораторних тварин.
"Оскільки механізми прикріплення вірусних частинок до клітинної поверхні подібні у всіх оболонкових вірусів, отримані дані дозволяють припускати, що екстракт ладаннику буде проявляти активність щодо багатьох інших вірусів, в тому числі коронавіруса людини. Зараз ведуться дослідження для перевірки цього припущення», # nbsp; - зазначає керівник дослідження, старший науковий співробітник лабораторії експериментальної вірусології Санкт-Петербурзького НДІ епідеміології та мікробіології ім. Пастера, д.б.н. Володимир Вікторович зарубав.


Тобто екстракт ладаннику, можливо буде корисний і в тому випадку, якщо зараження вірусом все ж не вдасться уникнути. В такому випадку вам можливо допоможуть його цілющі властивості, які проявляються в полегшенні протікання вірусної пневмонії для людини. # Nbsp;

Увага! Ми настійно закликаємо Вас не займатися самолікуванням. # Nbsp; Профілактика не вимагає особливих рекомендацій лікаря, особливо в умовах всесвітньої популярності коронавирусу, але відчувши на собі перші ж симптоми хвороби - негайно зверніться до медичного закладу або до Вашого сімейного лікаря.