Новини нашого розсаднику

САДОВИЙ ВІКЕНД 18-20 ВЕРЕСНЯ

Минуло вже майже два тижні з Садового Вікенду у Мегамаркеті с.Гатне 18-20 вересня.
Коли ми готувались до цієї події, ми розуміли, що нам потрібно продемонструвати усі найексклюзивніші і найцікавіші позиції, такі як наш граб який сформовано у виді шпалери. Ця красота так і називається Граб Шпалера.

Серед інших переваг цієї рослини та її формовки, можна виділити наступні - велика щільність листяної маси (одразу після пересадки в грунт - граб починає нарощувати величезну кількість зеленої маси, яку йому не вдавалося наростити у закритій кореневій системі), плоскі габарити для живої огорожі (уявіть, що ви хочете зробити перегородку від сусідів, та вам потрібно саджати цей граб біля забору. Якшо Ви посадите його в метрі від забору, весь цей метр буде служити Вам для пересування між грабами та забором, якщо ж ви засадите теж саме місце туями, ви або одразу, або вже через декілька років, не зможете пересуватися між забором та вашою живою огорожею), продається у закритому контейнері (тобто ця рослина, може бути з легкістю придбана та пересаджена у грунт тоді, коли Вам буде завгодно без жодної прив'язки до сезону викопки).
Також окрім грабів шпалер, які з гордістю височіли над усіми стендами конкурентів, ми привезли безліч інших позицій у контейнерах, та мали досить багато продаж.  Дуже багато інтересу було виражено до наших веймутових сосен, маленьких тисів які обіцяють стати величезними чотирьохметровими колонами, та ялівців (можжевельников), які скромно залізали до багажників клієнтів та прямували у свій новий дім .


Нам було дуже приємно зустріти там нових та старих кліентів, друзів та партнерів.

Багатьох з них за ці два тижні ми мали честь зустріти у нас в Зеленій Країні, особливо активно їхали на вихідних!)

Дуже дякуємо Вам за візит. Ми чекаємо Вас також і у будні дні, коли є можливість обслуговувати Вас майже без черги. Може знайдете для рослин годинку у ПН-ПТ?

Ну а поки додаємо фото з Вікенду, що минув два тижня тому. Пам`ятаєте, як це було?