Ялівець козацький Мас (Juniperus sabina Mas )

250,00
грн.
Ялівець козацький Мас (Juniperus sabina Mas )
Розмір: Зазвичай чагарник виростає у висоту до 1-1,5 метра, але в природі зустрічаються також особливо великі екземпляри у вигляді дерев з вигнутими стовбурами, що досягають чотирьох метрів.
Хвоя: Ялівець Mas козацький має два види хвої. У молодих рослин, а також на гілках, що знаходяться в тіні, вона являє собою прямостоячі загострені голки довжиною 4-6 мм. На верхніх частинах чагарнику хвоя м'яка, синьо-зелена, з жилкою посередині. Дорослі екземпляри мають лусковидну хвою, що зберігається протягом трьох років.
Світло: Ялівець Mas світлолюбний, але без проблем переносить і невелике затемнення.
Плоди: На старих рослинах виростають поодинокі плоди, які містять (як і всі інші частини чагарника) сабінол, тому можуть бути отруйними.
Грунт: До ґрунтових умов саджанці козацького ялівця невибагливі, цей чагарник може рости на бідних ґрунтах. Найкраще вибирати помірно сухі ґрунти, що мають лужну або кислу реакцію.
Особливості: Козацький ялівець Мас, який можна купити за доступною ціною в наших садових центрах в Києві або Львові, прекрасно підходить для великих ландшафтних парків, оскільки виглядає привабливо і, адаптувавшись на одному місці, стійко переносить негативні впливи зовнішнього середовища. Також рекомендується придбати саджанці Juniperus sabina для швидкого формування невеликої присадибної ділянки.
Морозостійкість: Ялівець козацький Мас має високу морозостійкість, добре переносить українську зиму.