Ялина колюча Місті Блю (Picea pungens Misty Blue)

770,00
грн.
Місті Блю - це та сама блакитна ялина, яка використовується в ландшафтному дизайні. Вона стійка до умов міського середовища, загазованості, пилу, бруду, тому найчастіше її застосовують в озелененні урочистих місць, площ, проспектів. З недавніх пір блакитні ялини все частіше прикрашають приватні сади і невеликі присадибні ділянки. Підходить для одиночної посадки, для використання в композиціях, а також як новорічне «різдвяне» дерево.

Форма: чудове, струнке дерево середньої величини з правильною конічною, щільною формою крони. До 30 років виростає до висоти 10-20 м і шириною 6-8 м. Рідна сестра ялини Picea pungens Glauca. Відрізнити їх практично неможливо. Особливість сорту Misty Blue - походженням з авторитетних європейських розсадників, сорт для України новий. При посадці 50 екземплярів в ряд - всі будуть однакового кольору і форми.
Швидкість росту: до 10-ти років висота 4-5 м, ширина 3 м. 
Колір хвої: зеленувато-блакитна зі сталевим відливом, жорстка, дуже колюча, завдовжки 2-3 см, товстий восковий наліт надає їй блакитно-сталевий відтінок. З віком дерево набуває все більш сріблясто-блакитного забарвлення, так звана "блакитна ялина". 
Шишки: Світло-коричневі 6-10 см завдовжки.
Пагони: конічні, гілки розташовуються щільними правильними ярусами, горизонтально або під невеликим кутом.
Ставлення до світла: ялина колюча Глаука Місті Блю Любить місця з гарним сонячним освітленням, оскільки на тінистих ділянках декоративне забарвлення хвої може втрачатися.
Грунт: до ґрунту і вологи невибаглива, але краще росте на відносно сухих свіжих, добре дренованих, піщано-гравійних або супіщаних ґрунтах.
Коріння: коренева система поверхнева, широка, чутлива до ущільнення ґрунту і затоплення. 
Температура/морозостійкість: Зимостійка.
Кліматична зона: 4.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Заповніть форму
Імя
Телефон
Коментар
Я підтверджую, що ознайомлений з умовами доставки