Тис гострокінцевий Нана (Taxus cuspidata Nana)

140,00
грн.
Форма: Вічнозелений карликовий чагарник неправильної форми, бічні гілки з віком стають широко-розлогими із дещо піднятими верхівками; повільноростучий. Рекомендується для посадок на бордюрах, кам'янистих гірках. Підійде для низьких щільних живоплотів. З тиса Нана виходить чудовий топіар.
Розмір: Максимальна висота h: 1-2м. Максимальний диметр, d: 3м.
Хвоя: М'яка, темно-зелена, коротка загострена, густо покриває пагони. Хвоїнки відносно короткі 2 - 2.5см довжиною, блискучі, загострені, в основному розташовані радіально.
Ставлення до світла: Сонце / півтінь.
Вимога до грунту: Віддає перевагу кислим або слаболужним, вологим та родючим грунтам.
Морозостійкість: Морозостійкий
Індивідуальні особливості: Найкращий сорт тису, що підходить для топіарної стрижки. Чудово переносить український клімат.
Грунт: Росте на всіх свіжих або вологих, родючих, гумусних і дренованих грунтах, кислих або лужних, дуже невимогливий до грунтів. Саджанці тиса гострокінчикового 'Нана' краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не викопується з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається.
Особливості: виносить міський клімат і шкідливі викиди, вітростійкий, добре відростає.
Застосування: Тис гострий Нана - легендарна рослина для топіарного мистецтва, стрижки, створення будь-яких геометричних фігур, особливо кулі. Найдорожчі Бансай з існуючих в Японії - це Taxus cuspidata Nana.
Кліматична зона: 5 - вважається самим морозостійким тисом. Підходить для всієї території України. Єдиний тис з якого можна робити топіарні форми (кулі, конуси, піраміди).
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Заповніть форму
Імя
Телефон
Коментар
Я підтверджую, що ознайомлений з умовами доставки