Ялина сербська Нана (Picea omorica Nana)

4500,00
грн.
Ялина сербська Нана (Picea omorica Nana)
Форма: В перші роки життя має злегка приплющену кулясту крону, без чітко вираженого стовбура. Далі з'являється невеликий пагін лідер і ялина перевтілюється з кулястого в ширококонічне деревце.
Розмір: Доросла рослина досягає висоти близько 3м і 2м в діаметрі. За рік додає у зрості 5-10см. У десятирічному віці досягає 1,5 м.
Хвоя: З верхнього боку темно-зелена, блискуча, з нижньої сизо-блакитна з двома білими смужками.
Світло: світлолюбива.
Грунт: Віддає перевагу помірно сухим і вологим грунтам, в цілому невимоглива, але не виносить ущільнені грунту з застоєм води.
Особливості: Використовується в оформленні парадних зон саду, схилів, підпірних стінок, живоплотів. Завдяки компактній формі, Ялина Нана ідеально підходить для висадки в кам'янистих, японських, вересових садах. Ефектно виглядає в контейнері на балконах і терасах будинків, а також територіях офісів і підприємств.
Морозостійкість: Морозостійка.

Ель сербская Нана (Picea omorica Nana)
Форма В первые годы жизни имеет слегка приплюснутую шарообразную крону, без чётко выраженного ствола. Далее появляется небольшой побег-лидер и ель перевоплощается из шарообразного в ширококоническое деревце.
Размер Взрослое растение достигает высоты около 3м и 2м в диаметре. За год прибавляет в росте 5-10см. В десятилетнем возрасте достигает 1,5м.
Хвоя С верхней стороны темно-зеленая, блестящая, с нижней сизо-голубая с двумя белыми полосками.
Свет Солнцелюбивая.
Почва Предпочитает умеренно сухие и влажные почвы, в целом нетребовательна, но не выносит уплотненные почвы с застоем воды.
Особенности Используется в оформлении парадных зон сада, склонов, подпорных стенок, живых изгородей. Благодаря компактной форме, Ель Нана идеально подходит для высадки в каменистых, японских, вересковых садах. Эффектно смотрится в контейнере на балконах и террасах домов, а также территориях офисов и предприятий.
Морозостойкость Морозоустойчивая