Ялина звичайна Голд Стар (Picea abies Gold Star)

4500,00
грн.
Ялина звичайна Голд Стар (Picea abies Gold Star)
Форма: Самий декоративний сорт з усіх різновидів ялини з невисокою вузькопірамідальною нерегулярною формою і оригінальною хвоєю.
Розмір: Росте повільно, висота дорослої рослини 3-4 метра. У віці 10 років досягає 1,5 м у висоту і 1 метр в ширину.
Хвоя: Цей сорт відрізняється світло-золотистою хвоєю на молодих пагонах. На початку літа вона стає темно-зеленою. Голки дуже короткі, товщиною 10 мм, розташовані радіально на гілочці, глянцеві і лаковані, зимові інтенсивно зелені з золотистим відливом.
Плоди: Молоді шишки фіолетові, потім коричневі, 5-10 см завдовжки.
Світло: Віддає перевагу сонячному місцю розташування.
Грунт: Віддає перевагу багатим гумусом, добре дренованим грунтам.
Особливості: Відрізняється декоративністю вузькопірамідальною формою крони, завдяки чому його рекомендується використовувати для прикраси ландшафтів невеликих садових ділянок. За всіма ознаками вона безсумнівно, є самим декоративним сортом з усіх різновидів ялини східної.
Морозостійкість: Кліматична зона 6А

Ель обыкновенная Голд Стар (Picea abies Gold Star)
Форма Самый декоративный сорт из всех разновидностей ели с невысокой узкопирамидальной нерегулярной формой и оригинальной хвоей.
Размер Растёт медленно, высота взрослого растения 3-4 метра. В возрасте 10 лет достигает 1,5 м в высоту и 1 метр в ширину.
Хвоя Этот сорт отличается светло-золотистой хвоей на молодых побегах. В начале лета она становится темно-зеленой. Иглы очень короткие, толщиной 10 мм, расположенные радиально на веточке, глянцевые и лакированные, зимние интенсивно зеленые с золотистым отливом.
Плоды Молодые шишки фиолетовые, затем коричневые, 5-10 см длиной.
Свет Предпочитает солнечное местоположение.
Почва Предпочитает богатые гумусом, хорошо дренированные грунты.
Особенности Отличается декоративностью узкопирамидальной формой кроны, благодаря чему его рекомендуется ис­пользовать для украшения ландшафтов небольших садовых участков. По всем признакам она несомненно, является самым декоративным сортом из всех разновидностей ели восточной.
Морозостойкость Климатическая зона 6А
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Заповніть форму
Імя
Телефон
Коментар
Я підтверджую, що ознайомлений з умовами доставки