Ялина звичайна Голд Стар (Picea abies Gold Star)

6500,00
грн.
Ялина звичайна Голд Стар (Picea abies Gold Star)
Форма: Самий декоративний сорт з усіх різновидів ялини з невисокою вузькопірамідальною нерегулярною формою і оригінальною хвоєю.
Розмір: Росте повільно, висота дорослої рослини 3-4 метра. У віці 10 років досягає 1,5 м у висоту і 1 метр в ширину.
Хвоя: Цей сорт відрізняється світло-золотистою хвоєю на молодих пагонах. На початку літа вона стає темно-зеленою. Голки дуже короткі, товщиною 10 мм, розташовані радіально на гілочці, глянцеві і лаковані, зимові інтенсивно зелені з золотистим відливом.
Плоди: Молоді шишки фіолетові, потім коричневі, 5-10 см завдовжки.
Світло: Віддає перевагу сонячному місцю розташування.
Грунт: Віддає перевагу багатим гумусом, добре дренованим грунтам.
Особливості: Відрізняється декоративністю вузькопірамідальною формою крони, завдяки чому його рекомендується використовувати для прикраси ландшафтів невеликих садових ділянок. За всіма ознаками вона безсумнівно, є самим декоративним сортом з усіх різновидів ялини східної.
Морозостійкість: Кліматична зона 6А

Ель обыкновенная Голд Стар (Picea abies Gold Star)
Форма Самый декоративный сорт из всех разновидностей ели с невысокой узкопирамидальной нерегулярной формой и оригинальной хвоей.
Размер Растёт медленно, высота взрослого растения 3-4 метра. В возрасте 10 лет достигает 1,5 м в высоту и 1 метр в ширину.
Хвоя Этот сорт отличается светло-золотистой хвоей на молодых побегах. В начале лета она становится темно-зеленой. Иглы очень короткие, толщиной 10 мм, расположенные радиально на веточке, глянцевые и лакированные, зимние интенсивно зеленые с золотистым отливом.
Плоды Молодые шишки фиолетовые, затем коричневые, 5-10 см длиной.
Свет Предпочитает солнечное местоположение.
Почва Предпочитает богатые гумусом, хорошо дренированные грунты.
Особенности Отличается декоративностью узкопирамидальной формой кроны, благодаря чему его рекомендуется ис­пользовать для украшения ландшафтов небольших садовых участков. По всем признакам она несомненно, является самым декоративным сортом из всех разновидностей ели восточной.
Морозостойкость Климатическая зона 6А