Туя західна Містер Боулінг Болл (Thuja occidentalis Mr.Bowing Ball)

300,00
грн.
Туя західна Містер Боулінг Болл (Thuja occidentalis Mr. Bowling Ball)
Форма: Вічнозелена карликова форма туї. Крона симетрична, ідеально правильна, щільна, дуже густа, спочатку куляста, з роками трохи лунає вшир і стає щільно-кулястої. Скелетні пагони короткі, тонкі, численні, сильно гілкуються, розростаються рівномірно, від центру відходять під невеликим кутом, спрямовані злегка в сторони і вгору.
Розмір: Висота рослини не більше 60-70 см, діаметр крони близько 1 м.
Хвоя: Хвоя луската, схожа на бахрому, щільно притиснута до пагонів, темно-зелена, взимку набуває легкий бронзовий відтінок.
Світло: світлолюбива рослина, буде рости і в легкій півтіні. При посадці в тінистому місці виросте менш щільною.
Коріння: Коренева система компактна. У рік посадки рослину поливають частіше. У наступні роки бажано 1 раз в тиждень робити полив в посушливий сезон, але не допускати застою води.
Грунт: Росте на всіх свіжих або вологих, родючих ґрунтах, від кислих до лужних.
Особливості: Морозостійка, стійка до міського клімату. Формуюча обрізка не потрібна, тому що цей сорт туї самостійно формує кулясту компактну і щільну крону. Санітарна обрізка (поламані, засохлі гілки) проводиться ранньої весною. Використовується в складі композицій як кулястий елемент, також як солитерні рослини.
Морозостійкість: Зона 4

Туя западная Мистер Боулинг Болл (Thuja occidentalis Mr. Bowling Ball)
Форма: Вечнозелёная карликовая форма туи. Крона симметричная, идеально правильная, плотная, очень густая, сначала шаровидная, с годами чуть раздается вширь и становится уплощенно-шаровидной. Скелетные побеги короткие, тонкие, многочисленные, сильно ветвятся, разрастаются равномерно, от центра отходят под небольшим углом, направлены слегка в стороны и вверх.
Размер: Высота растения не более 60—70 см, диаметр кроны около 1 м.
Хвоя: Хвоя чешуйчатая, похожа на бахрому, плотно прижата к побегам, темно-зеленая, зимой приобретает легкий бронзовый оттенок.
Свет: Солнцелюбивое растение, будет расти и в лёгкой полутени. При посадке в тенистом месте вырастет менее плотной.
Корни: Корневая система компактна. В год посадки растение поливают чаще. В последующие годы желательно 1 раз в неделю производить полив в засушливый сезон, но не допускать застоя воды.
Почва: Растёт на всех свежих или влажных, плодородных почвах, от кислых до щелочных.
Особенности: Морозостойка, устойчива к городскому климату. Формирующая обрезка не нужна, т.к. этот сорт туи самостоятельно формирует шаровидную компактную и плотную крону. Санитарная обрезка (поломанные, засохшие ветки) проводится ранней весной.Используется в составе композиций как шаровидный элемент, также в качестве солитерного растения.
Морозостойкость: Зона 4

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Заповніть форму
Імя
Телефон
Коментар
Я підтверджую, що ознайомлений з умовами доставки