Туя західна Літл Гіант (Thuja occidentalis Little Giant)

125,00
грн.
Туя західна Літл Гіант (Thuja occidentalis Little Giant)
Форма: Декоративний сорт туї родини кипарисових, з густою кулястою, яйцевидно-овальною щільною формою крони.
Розмір: Досягає у висоту 0,8 м, в діаметрі до 1 м. Повільноростучий, щорічний приріст 10 см. Живе в середньому 200 років.
Хвоя: Яскраво-зелена, темніє до буро-зеленої взимку, лускоподібний, щільна.
Плоди: Шишки дрібні коричневі.
Світло: Віддає перевагу сонячним місцям. Перші два-три роки після посадки рекомендується притінення від зимових і весняних сонячних опіків.
Коріння: Коренева система поверхнева.
Грунт: Віддає перевагу глибоким, родючим суглинкам. Досить вологі, без застою води і засолення кислотністю. Підживлення проводять, як правило, навесні для цього підійдуть будь-які комплексні добрива.
Особливості: Чутлива до весняного сонця, високих температур і посухи. Стійка до морозів, але в перший рік після посадки слід укрити рослину від холоду і снігопадів. Стійка до міських умов. Поливати тую рекомендується регулярно в перший місяць після посадки, і в посушливі періоди, але не до застою води. А також проводити розпушування і мульчування. Добре переносить обрізку.
Морозостійкість: Зона 4.

Туя западная Литл Гиант (Thuja occidentalis Little Giant)
Форма Декоративный сорт туи семейства кипарисовых, с густой шаровидной, яйцевидно-овальной плотной формой кроны.
Размер Достигает в высоту 0,8 м, в диаметре до 1 м. Медленнорастущий, ежегодный прирост 10 см. Живет в среднем 200 лет.
Хвоя Ярко-зеленая, темнеет до буро-зеленой зимой, чешуевидная, плотная.
Плоды Шишки мелкие коричневые.
Свет Предпочитает солнечные места. Первые два-три года после посадки рекомендуется притенение от зимних и весенних солнечных ожогов.
Корни Корневая система поверхностная.
Почва Предпочитает глубокие, плодородные суглинки. Достаточно влажные, без застоя воды и засоления кислотностью. Подкормку проводят, как правило, весной для этого подойдут любые комплексные удобрения.
Особенности Чувствительна к весеннему солнцу, высоким температурам и засухе. Устойчива к морозам, но в первый год после посадки следует укрыть растение от холода и снегопадов. Устойчива к городским условиям. Поливать тую рекомендуется регулярно в первый месяц после посадки, и в засушливые периоды, но не до застоя воды. А также проводить рыхление и мульчирование. Хорошо переносит обрезку.
Морозостойкость Зона 4.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Заповніть форму
Імя
Телефон
Коментар
Я підтверджую, що ознайомлений з умовами доставки