Ялівець китайський Стрікта (Juniperus chinensis Stricta)

1000,00
грн.
Ялівець китайський Стрікта (Juniperus chinensis Stricta)
Форма: Конусоподібний сорт ялівцю, який характеризується повільним зростанням і широкою кроною. Пагони ростуть вертикально і досить густо.
Розмір: В зрілому віці ялівець може досягати до 2 м у висоту і до 2 м в діаметрі. Річний приріст становить 3-4 см. У віці 10 років досягає 2 метри зросту.
Хвоя: Голчаста, зелено-блакитного кольору і дуже м'яка на дотик. Сталевий відтінок хвої в зимовий період додасть привабливості всьому саду і ділянки.
Плоди: Красиві фіолетово-коричневі шишки густо покривають ялівець, надаючи йому чудовий вид.
Світло: світлолюбивий.
Коріння: Глибокі і досить розгалужені.
Грунт: Невибагливі до грунту.
Особливості: Невисокі вимоги до грунту і вологи дають можливість вирощувати ялівець в кам'янистих і вересових садах, контейнерах. Стрікта ідеально підходить для міських умов. Знайте! У деяких людей хвоя може викликати алергічну реакцію, представлена ​​роздратуванням на шкірі.
Морозостійкість: Зона 4

Можжевельник китайский Стрикта (Juniperus chinensis Stricta)
Форма: Конусообразный сорт можжевельника, который характеризируется медленным ростом и широкой кроной. Побеги растут вертикально и достаточно густо.
Размер: В зрелом возрасте можжевельник может достигать до 2 м в высоту и до 2 м в диаметре. Годовой прирост составляет 3-4 см. В возрасте 10 лет достигает 2 метра роста.
Хвоя: Игольчатая, зелено-голубого цвета и очень мягкая на ощупь. Стальной оттенок хвои в зимний период придаст привлекательности всему саду и участку.
Плоды: Красивые фиолетово-коричневые шишки густо покрывают можжевельник, придавая ему чудный вид.
Свет: Солнцелюбивые.
Корни: Глубокие и достаточно разветвленные.
Почва: Неприхотливые к почве.
Особенности: Невысокие требования к почве и влаге дают возможность выращивать можжевельник в каменистых и вересковых садах, контейнерах. Стрикта идеально подходит для городских условий. Знайте! У некоторых людей хвоя может вызвать аллергическую реакцию, представлена раздражением на коже.
Морозостойкость: Зона 4