Ялиця високоросла Глаука (Abies procera Glauca)

7500,00
грн.
Ялиця високоросла Глаука (Abies procera Glauca)
Форма: Форма крони може бути як симетрична, так і асиметрична, конічна, іноді з декількома пагонами. Гілки горизонтальні, розташовані не строго шарами, довго зберігаються в нижній частині стовбура.
Розмір: Досягає 7-8 м висоти при діаметрі крони близько 2,5 м. Росте швидко, щорічно додаючи 12-15 см у висоту і 4-5 см в ширину.
Хвоя: Біло-блакитні хвоинки 2,5-3,5 см довжиною, зверху дуже густо розташовані.
Плоди: Шишки циліндричні 10-20 (25) см завдовжки і 3-6 (8) см шириною, що криють луски значно довше насіннєвих і відігнуті вниз.
Світло: Віддає перевагу сонячним місцям, при цьому спостерігається найбільш інтенсивне блакитне забарвлення хвої.
Грунт: Від свіжих до вологих, від кислих до злегка лужних. Родючі, добре дреновані супіщані або суглинні субстрати. Не переносить застою води.
Особливості: Може використовуватися при створенні вільно зростаючих живоплотів, як солітера на газоні, новорічної ялинки.
Морозостійкість: Зимостійка.

Пихта высокорослая Глаука (Abies procera Glauca)
Форма Форма кроны может быть как симметричная, так и асимметричная, коническая, иногда с несколькими побегами. Ветви горизонтальные, расположены не строго слоями, долго сохраняются в нижней части ствола.
Размер Достигает 7—8 м высоты при диаметре кроны около 2,5 м. Растет быстро, ежегодно прибавляя 12—15 см в высоту и 4—5 см в ширину.
Хвоя Бело-голубые хвоинки 2,5-3,5 см длинной, сверху очень густо расположены.
Плоды Шишки цилиндрические 10-20 (25) см длиной и 3-6 (8) см шириной, кроющие чешуи значительно длиннее семенных и отогнуты вниз.
Свет Предпочитает солнечные места, при этом наблюдаеться наиболее интенсивная голубая окраска хвои.
Почва От свежих до влажных, от кислых до слегка щелочных. Плодородные, хорошо дренированные супесчаные или суглинистые субстраты. Не переносит застоя воды.
Особенности Может использоваться при создании свободно растущих живых изгородей, в качестве солитера на газоне, новогодней елки.
Морозостойкость Зимостойка