Сосна кедрова (Pinus cembra)

6200,00
грн.

Висота: Повільно ростуча. Річний Приріст у висоті 15-25 см, завширшки 10 см.
Хвоя: Зелено-блакитного кольору, відносно жорстка, зібрана по п'ять хвоїнок. Хвоїнки живуть 3-5 років, 5-8 см завдовжки.
Шишки: З'являються тільки після 60-80 років, яйцевидні, 6-8 см завдовжки. У них будуть ті самі знамениті кедрові горішки.
Вимоги до освітленості: Світлолюбива, в молодому віці переносить півтінь.
Вимоги до грунту: Зростає на всіх помірно сухих або свіжих (вологих), дренованих грунтах. Добре росте також і на бідних, сухих субстратах, від кислих до лужних, невимоглива до значення кислотності.
Морозостійкість: Дуже морозостійка.
Застосування в ландшафтному дизайні: Рекомендується для малих присадибних, кам'янистих садів, японських садочків. Добре виглядає поблизу водойм. Поєднується з березами, тсугами, модринами, ялівцями, дубами, горобинами, рододендронами, падубами тощо.

Высота:
Медленнорастущее. Годовой прирост в высоту 15-25 см, в ширину 10 см.
Хвоя: Зелено-голубого цвета, относительно жесткая, собранная по пять хвоинок. Хвоинки живут 3-5 лет, 5-8 см длиной.
Шишки: Появляются только после 60-80 лет, яйцевидные, 6-8 см длиной.
Требования к освещенности: Светлолюбива, в молодом возрасте переносит полутень.
Требования к почве: Растет на всех умеренно сухих или свежих (влажных), дренированных почвах. Хорошо растет также и на бедных, сухих субстратах, от кислых до щелочных, нетребовательна к значению кислотности.
Морозостойкость: Очень морозостойка.
Применение в ландшафтном дизайне: Рекомендуется для малых приусадебных, каменистых садов, японских садиков. Хорошо смотрится вблизи водоёмов. Сочетается с берёзами, тсугой, лиственницами, можжевельниками, дубами, рябинами, рододендронами, падубом.