Хвойні рослини
Error get alias
Якщо Вам необхідно придбати хвойні рослини, але не виходить знайти надійного продавця, то пропонуємо звернути увагу на наш розсадник. Ми вирощуємо такі дерева, як:

Туї
Досить популярний екземпляр, який використовується для декорування садів. Крім того, з цього дерева виконуються різні предмети меблів (столи, стільці, шафи), в народній медицині, а також для видобутку м'якої смоли.
Туї дуже красиві, незалежно від їх виду. Наприклад, карликове деревце, яке виростає не більше, ніж на 35 сантиметрів або ж велика рослина, що досягає 70 метрів заввишки. Це ідеальний варіант для озеленення території або створення ландшафту.

Ялівці
Найчастіше це дерево застосовується в медичних цілях, хоча в ландшафтному дизайні йому також знаходять широке застосування. Однією з особливостей вважається яскраво виражений хвойний запах.
Різноманітність видів вражає. Залежно від виду може відрізнятися крона ялівцю, колір хвоїнок і габарити рослини. Ялівець звичайний найбільш популярний у садівників, ніж інші представники сімейства.

Модрини
Рослина має щільну деревину, яку застосовують у створенні меблів. На відміну від інших хвойних взимку скидає голки.
Матеріал, що отримується з модрин, щільний, стійкий до води, а також служить дуже довгий термін. Порівняти за своїми властивостями можна з дубом, який відомий своєю стійкістю.
Безумовно, ніхто не забороняв створювати чудові краєвиди з цією рослиною.

Тсуги
Всього є 7 видів рослини, найпопулярніший вид - "канадська". Прекрасно виглядає в тіні і півтіні, дозволяючи створити симпатичний рослинний пейзаж.
"Водоспад" або "каскад" - так називають тсуги. Дійсно, дерево росте поступово, що можна відмінно обіграти в своєму саду.

Ялинки
Часто можна побачити це дерево, гуляючи вулицями, але представляли ви ці рослини в композиції? У деяких парках і скверах складаються гарні пейзажі з використанням ялинок.
Крім створення ландшафту з деревини створюють музичні інструменти, меблі, а також легко знаходять застосування в промисловості.
Звичайно, існує не тільки ялина звичайна, адже сортів досить багато. Інші види також використовуються в посадках, причому створюються неймовірно красиві композиції.

Кипарисовики
Також "любимчики" садівників. Не рідко помічають в різних посадках, але на відміну від інших хвойних - ці рослини вибагливі. Вони не переносять морози, виключно м'яку зиму. Незважаючи на це, особливого догляду не потребують, тому часто вирощуються в парках і скверах.
Зростає кипарисовик дуже повільно, але заради особливої сіро-блакитного забарвлення можна проявити терпіння. Якраз-таки такий колір хвоїнок приваблює безліч людей.

Метасеквої
Дерево "дихає" старовиною і старістю, так як росло ще до Нашої Ери.
Зараз рослина прикрашає безліч ділянок своїми розлогими гілками.
Вибагливі у догляді, але проявляють стійкість в морози і холоду, що відмінно підходить в північних районах країни.

Сосни
Рідше висаджують як декор, але часто застосовують через лікувальні властивості. Сосна придатна для всього, починаючи від настоянок, закінчуючи пластирами.
Озеленюють як медичні центри, санаторії, дитячі сади і школи, так і звичайні парки і вулиці. Аромат вважається лікувальним, а краса рослини дозволяє його використовувати в композиціях.

Ялиці
Ялиця - вічнозелене хвойне дерево. Виділяється приємним лікувальним запахом, через якого часто висаджують у лікарнях, санаторіях, медичних центрах.
Виведено 9 різноманітних видів, але деякі абсолютно не підходять для озеленення ділянки з метою декорування.

Тиси
Різноманітні види цього дерева дають можливість складати цікаві посадки.
Дизайнери завжди пропонують додати тис в ландшафт і не дарма, адже навіть карликові рослини допоможуть створити симпатичний дизайн.
Однак, важливо працювати з цим деревом обережно, так як для людини і домашніх тварин може стати отруйним.
Деревина володіє антибактеріальними властивостями, проте зловживати цим властивістю не варто.
Ціни, а також номери телефонів вказані на сайті. Ми надаємо послуги ландшафтного дизайну, тому Ви завжди можете довірити свою ділянку нам!

Унікальна колекція хвойних рослин