ПОСЛУГИ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ

Зелена Країна - пропонує повний спектр послуг з ландшафтного дизайну, озеленіння та благоустрою території.

Приклади ландшафтного проектування

Дизайн приватної резиденції с.Ходосівка
Дизайн приватної резиденції с.Рославичі
Галерея об'єктів
Послуги ландшафтного дизайну

Студія ландшафтного дизайну Зелена Країна готова реалізовувати найсміливіші задуми щодо організації ділянки виключаючи навіть мінімальну шкоду екології. Наші дизайнери та ландшафтні архітектори постійно вдосконалюють свої навички і вивчають сучасні тренди в ландшафтному оформленні.

Ми не тільки беремося за проекти під ключ, а й готові виконати окремі послуги, такі як: виїзд на ділянку для планування і консультації, складання дендроплана, ландшафтне проектування та повноцінний концепт ландшафтного дизайну з візуалізацією.

Ми готові:

 • Провести повне оформлення ділянки нашими дизайнерами на основі вже готових пропозицій, звичайно, погоджуючи всі етапи робіт,
 • Створювати проект з нуля разом з замовником, обговорюючи кольори, декор та розташування важливих об'єктів,
 • Виконувати Вашу задумку, виступаючи лише виконавцями, підбираючи матеріали, рослини, які поєднуються відтінки.
Ми готові здійснювати дизайнерський супровід проекту, при якому кожен крок підрядників буде узгоджений і перевірений разом з дизайнером.

Чому слід звернутися до нас:

 • Індивідуальний підхід до кожного проекту. Перш ніж приступити до роботи, ми збираємо всю інформацію про грунти, клімат, бажані рослини і зовнішнішній вигляд готового ландшафту.
 • Різноманітність стилів. Ми не оформляємо всі ділянки за одним шаблоном, ми готові вислухати побажання і запропонувати фірмове рішення. Наприклад, романтичний з пастельними тонами квітів і легкими альтанками, або мінімалізм з чітко окресленими кордонами і відсутністю зайвого декору.
 • Конкурентоспроможні ціни. Ми надаємо високу якість послуг, при цьому у нас одні з найприємніших цін в Україні. Ми готові розповісти, як ми рахуємо бюджет конкретного проекту і де можна заощадити.
 • Ми дбайливо ставимося до рослин. Ми намагаємося зберегти дерева і чагарники, які вже були на ділянці, а так само висаджуємо нові по вашим побажанням. Звичайно, ми даємо поради по тому, як правильно доглядати за садом і підтримувати здоров'я рослин.
Ваш ділянка може стати ідеальним місцем для відпочинку, якщо продумати всі дрібниці і підтримувати зовнішній вигляд зелених насаджень. Головне, чим раніше ви звернетеся до ландшафтного дизайнера, тим простіше буде підготувати ділянку до робіт і тим швидше ви зможете насолоджуватися красиво організованим простором.

Зателефонуйте нашим фахівцям, щоб дізнатися всі подробиці про ціни та послуги. Ми завжди готові проконсультувати вас з ландшафтного дизайну.
Услуги ландшафтного дизайна

Студия ландшафтного дизайна Зелена Країна готова реализовывать самые смелые задумки по организации участкаисключая даже минимальный вред экологии. Наши дизайнеры и ландшафтные архитекторы постоянно совершенствуют свои навыки и изучают современные тренды в ландшафтном оформлении.

Мы не только беремся за проекты под ключ, но и готовы выполнить отдельные услуги, такие как: выезд на участок для планирования и консультации, составление дендроплана, ландшафтное проектирование и полноценный концепт ландшафтного дизайна с визуализацией.

Мы готовы:

 • Провести полное оформление участка нашими дизайнерами на основе уже готовых предложений, конечно, согласовывая все этапы работ,
 • Создавать проект с нуля вместе с заказчиком, обсуждая цвета, декор и расположение важных объектов,
 • Выполнять Вашу задумку, выступая лишь исполнителями, подбирая материалы, растения, сочетающиеся оттенки.
Мы готовы осуществлять дизайнерское сопровождение проекта, при котором каждый шаг подрядчиков будет согласован и проверен вместе с дизайнером.

Почему следует обратиться к нам:

 • Индивидуальный подход к каждому проекту. Прежде чем приступить к работе мы собираем всю информацию о почве, климате, желаемых растениях и внешнем виде готового ландшафта.
 • Разнообразие стилей. Мы не оформляем все участки по одному шаблону, мы готовы выслушать пожелания и предложить фирменное решение. Например, романтический с пастельными тонами цветов и легкими беседками, или минимализм с четко очерченными границами и отсутствием лишнего декора.
 • Конкурентоспособные цены. Мы предоставляем высокое качество услуг, при этом у нас одни из самых приятных цен в Украине. Мы готовы рассказать, как мы считаем бюджет конкретного проекта и где можно сэкономить.
 • Мы бережно относимся к растениям. Мы стараемся сохранить деревья и кустарники, которые уже были на участке, а так же высаживаем новые по вашим пожеланиям. Конечно, мы даем советы по тому, как правильно ухаживать за садом и поддерживать здоровье растений.
Ваш участок может стать идеальным местом для отдыха, если продумать все мелочи и поддерживать внешний вид зеленых насаждений. Главное, чем раньше вы обратитесь к ландшафтному дизайнеру, тем проще будет подготовить участок к работам и тем быстрее вы сможете наслаждаться красиво организованным пространством.

Позвоните нашим специалистам, чтобы узнать все подробности о ценах и услугах. Мы всегда готовы проконсультировать вас по ландшафтному дизайну.