Вересові рослини
Error get alias
Вересові рослини – прикраса саду. Їх називають «садовими аристократами», і при правильному їх підборі, вони можуть бути мальовничим і яскравим акцентом, який буде радувати будь-віч. Романтичні і ніжні, кущі та невеликі дерева вирощувати нескладно і радувати вони вас будуть цілий сезон.

Які рослини є в розсаднику «Зелена Країна»

У нас ви можете купити вересові рослини, які чудово виглядають і підходять для висадки в саду.

Андромеда. Назва рослині дана на честь міфічної Андромеди, дочки Кассіопеї і ефіопського царя. За легендою Андромеда зв'язалася з морськими німфами. Назва відсилається на м'який білий окрас нижньої строни листя, який схожий на морську піну. Андромеда дуже світлолюбна, стійка до хвороб та морозів.
Азалія. Чагарник з квітами неймовірної краси, відносяться до рододендрон і є листопадними вічнозеленими рослинами. Мають велику кількість сортів, є одними з найбільш морозостійких чагарників, які висаджують в садах. Садові азалії мають безліч різних відтінків, які прикрашають маленькі по площі сади своєю різноманітністю і не губляться у великих садових угіддях.
Рододендрон. В роду у цієї рослини дуже багато різних видів, переважно це вічнозелені і листопадні чагарники, які дуже красиво цвітуть. Важливо пам'ятати, що рододендрони отруйні - і квіти, і листя не варто вживати в їжу, зривати просто так.
Як висаджувати вересові рослини?

Майже всі вересові рослини воліють місця, повні сонця і вологи. Однак, вічнозелені чагарники слід ховати від прямих сонячних променів. Чим більше перепад температур і різниця між ними взимку і влітку - тим більше вологим і тінистим має бути простір, в якому рослина живе.
Висаджувати рослини краще в розсаднику. Таким чином можна захистити себе від ранніх хвороб чагарників, адже в розпліднику все дерева якісні. Ви можете на власні очі побачити, в яких умовах вони ростуть, і які квіти дадуть під час цвітіння.

Якщо ви хочете придбати вересові рослини в розсаднику «Зелена Країна», пишіть нам на пошту zelenakraina@gmail.com або телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

Вересові рослини – купити в Києві